POZNAJMY SIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

TEL +48 726 501 711
PRESTIGESTUDIO@SPOKO.PL

 

STRZELIN UL. ŹRÓDLANA 11C

PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

GODZINY OTWARCIA

PON-PT

10.00-19.00

 

SOB- ND

ZAMKNIĘTE

POROZMAWIAJMY

AKTUALNIE PRZYJMUJEMY ZAPISY NA 2019
Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIA POROZMAWIAMY Z WAMI O
WASZYM WIELKIM DNIU !
NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ PONIEWAŻ NASZ KALENDARZ SZYBO SIE ZAPEŁNIA!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez działalność Prestige Studio moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

PRZYGODA

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

ZAUFANIE

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.