POZNAJ

PRESTIGE STUDIO

HEJKA ! JESTEŚMY EKIPĄ PRESTIGE STUDIO – OD KILKU LAT JESTEŚMY TAKŻE PARĄ FILMOWCÓW W ŻYCIU PRYWATNYM, KTÓRZY ZACHWYCAJĄ SIE FILOWYMY HISTORIAMI.

Co można napisać kiedy starasz się opisać dwoje ludzi i sposób w jaki pracują? Jak podsumować kilka lat wartości miłości, dziesięć lat pracy, zarówno osobistej jak i zawodowej?

Jesteśmy tak zaangażowani w tworzenie sztuki, a to dlatego, że czujemy, że tworzymy dzieło sztuki za każdym razem, gdy to robimy. Każdy film, każde zdjęcie. Wracamy do domu z pracy i jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani tym co stworzyliśmy, a jeszcze bardziej kiedy dzielimy się tą sztuką z innymi.

Więc odpowiadając na nasze pytanie, chyba najprostszym sposobem jest pokazanie Wam naszych dzieł.

Byłoby dla nas największą przyjemnością poznać Was i uchwycić Wasze chwile, Wasze myśli, Waszą miłość, które macie. Chcemy być tymi, którzy uchwycą najważniejszy dzień w Waszym życiu, abyście mógli zawsze spojrzeć wstecz i przeżyć to jeszcze raz.

Robimy to z pasji. To jest miłość, która wciąż wzrasta w naszych sercach i chcemy się z Wami tym podzielić. Więc weź kawę lub herbatę, usiądź i obejrzyj kilka naszych filmów – napisz do nas maila.
Porozmawiajmy i poznajmy się! Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, wysyłając wiadomość przez naszego FANPAGE
 lub klikając kartę KONTAKT u góry tej strony.

KRZYSZTOF

Filmowiec / Edytor

KASIA

Filmowiec / Edytor

MASZ PYTANIA ?

ŚMIAŁO, NAPISZ DO NAS!
+48 726 501 711
PRESTIGESTUDIO@SPOKO.PL